WTK Ślęza Siechnice 2011

niedziela, 27 marca 2011

Dramatyczny mecz Ślęzy z Kobylnicą

Koszykarki WTK Ślęzy Siechnice w trzecim dniu turnieju półfinałowego o awans do 1 Centralnej Ligi Kobiet podejmowały drużynę Eko Energia Hit Kobylnica. Rywalki naszych zawodniczek w dwóch meczach odniosły dwa łatwe zwycięstwa. Nasza drużyna zaś pokonała dwoma oczkami gospodynie Siedlce i przegrała wyraźnie ze Sosnowcem. Tym razem do wyłonienia zwycięzcy potrzebna była dogrywka (po 4 kwartach był remis 50:50). W dodatkowych pięciu minutach więcej spokoju zachowały podopieczne Ingridy Ryng i zwyciężyły w sumie 60:55. Najwięcej punktów, bo aż 17 dla naszego zespołu zdobyła Małgorzata Koralewska, która zebrała dodatkowo 13 piłek.

Ślęza czeka teraz na rozstrzygnięcie meczu MKK Siedlce - JAS FBG Sosnowiec. Zwycięstwo tych pierwszych zagwarantuje awans do finałów naszej drużynie.