WTK Ślęza Siechnice 2011

niedziela, 13 lutego 2011

Zwycięstwo Ślęzy w Szczecinie!

Koszykarki WTK Ślęzy Siechnice pokonały na wyjeździe drużynę SL Salos Szczecin 67:53. Mecz odbywał się o dość nietypowej porze - o 10 rano. Zawodniczki Ślęzy wyruszyły do Szczecina o 3 nad ranem. Spotkanie to było bardzo wyrównane. Podopieczne trenerki Ingridy Ryng przegrywały do przerwy dwoma oczkami, jednak w drugiej połowie szybko odrobiły straty i odskoczyły rywalkom na bezpieczną przewagę, której już nie oddały do końca spotkania. Była to ważna wygrana przybliżająca Ślęzę do półfinałów w walce o awans do 1 Centralnej Ligi Kobiet.

Punkty dla Ślęzy zdobyły: Katarzyna Iwanicka 3, Iwona Winnicka 32, Karolina Kozera 4, Marta Danielik 4, Agnieszka Czmochowska 9, Małgorzata Smektała 11, Marta Włodarczyk 4.